logoWeb

LListat d'admesos i en espera en el Grup Plurilingüe 1r E.S.O., curso 2017-2018

GRUP PLURILINGÜE 1R ESO 2017-2018

  • Consideracions sobre la selecció de l’alumnat del grup plurilingüe:
  1. Les vacants en el grup plurilingüe es distribuiran proporcionalment segons el nombre d’unitats que tinguen asignades cadascuna de les escoles adscrites al nostre centre.
  2. El programa s’ofereix a alumnes de PEV i PIP, encara que dit programa es desenvolupa en PEV.
  3. L’alumnat solicitant ha d’haver promocionat amb totes les àrees aprovades.
  4. L’alumnat solicitant ha de tindre una correcta assistència a classe.
  5. L’Alumnat solicitant no ha de presentar ninguna problemàtica de conflictivitat.
  6. Hi haurà un màxim de 25 alumnes al grup.
  7. En el cas que hagen més sol.licituts que places ofertades, es farà una baremació dels candidats segons l’ordre de prelació dels criteris següents.
  • Criteris per a la selecció de l’alumnat del grup plurilingüe:
  1. Alumnat amb una nota mitjana de NOTABLE(8) en llengua estrangera el curs anterior.
  2. Alumnat amb una nota mitjana de NOTABLE(7) al curs anterior.

 

LLISTAT D'ADMESOS I NO ADMESOS EN LLISTA DE ESPERA.

  GASPAROT ADMÉS O NO ADMÉS EN ESPERA
1 Elena MARTÍN DE SANTA OLALLA SALAS SI
2 Aurora SALAS BENEYTO SI
3 Emma LAMA CUADRADO SI
4 Miguel BLÁZQUEZ ESQUERDO SI
5 Marta SUCH CLIMENT SI
6 Héctor LLORCA LARA SI
7 Mara CAMPOS PISA SI
8 Vicent MARTÍNEZ CABRERA SI
9 Carlos GARCÍA-RAYO IRANZO SI
10 Raúl MÉNDEZ SÁEZ SI
11 Naiara BOTELLA ATIENZA NO
12 José Luís OROZCO ACEITUNA NO
  ERMITA ADMÉS O NO ADMÉS EN ESPERA
1 Àngels MARCET COMPANY SI
2 Aila VIDAL MORILLAS SI
3 Laura TOZO CAMPOS SI
4 Javier MALLORQUÍN GARCÍA SI
5 Iker CANDELA AGULLÓ SI
6 Joan LLORET GARCÍA NO
7 Ludmila DÍAZ ALARRIBERA NO
8 Jaume HURTADO PÉREZ NO
9 Rachad MBARKI NO
10 Miguel IVORRA SÁNCHEZ NO
11 Miriam RODRÍGUEZ GARCÍA NO
12 Antonio LLINARES PASTOR NO
13 Izan LOMINCHAR FUENTES NO
14 Laura RODRÍGUEZ MANCHA NO
  POBLE NOU ADMÉS O NO ADMÉS EN ESPERA
1 Emma LINARES LÓPEZ SI
2 Cèlia MAYOR MARCET SI
3 María Estefany APOLO AGUIRRE SI
4 Francisco DOMENECH MARTÍNEZ SI
5 Paula AMOR BERENGUER SI
6 Carla LLINARES CÁRDENAS SI
7 Júlia Cristina APARICIO TRONCHONI SI
8 Richard Pablo RUIZ REDONDO SI
9 Sara PÉREZ BAEZA SI
10 Samuel BUFORN HERNÁNDEZ SI
11 Francisco SORIANO SELLÉS NO
12 Íker JIMÉNEZ ROMERO NO
13 Paula Andrea LLINARES ORTIZ NO
14 Estela GONZÁLEZ SANTANDER NO
15 Paula MANZANEDA SÁNCHEZ NO
16 Jaime MURO BARREDA NO
17 Kevin HOGENDOORN SANTAMARÍA NO
18 Jordi SAMPER BOLUFER NO
19 Álvaro PLANELLES FERNÁNDEZ NO
20 Joan FRASQUET MAYOR NO